щоденник письменника

Давайте писати разом

Мені у письмі завжди найважче давалося перше речення.  Сісти й почати іноді так важко. Це як зі спортзалом, якщо вже натягла спортивний одяг та випхала себе з дому, далі із задоволенням можна займатися собі пілатесом чи кардіо. Але просто вийти з дому у напрмку спортзалу буває дуже важко. Особливо коли лише починаєш або повертаєшся після перерви.

Коли сідаєш вже за той текст, думаєш над ним півгодини, раптом відчиняється таємна брама у світ цієї історії, пишеться легше. Але як сісти і просидіти оті перші півгодини?

Я і ще декілька письменників з такою ж проблемою створили онлайн групу, що збирається по відео-чату та пише разом.

Ми зустрічаємося в Скайпі, поки нерегулярно (раз на тиждень-два). Стараємося це робити у той самий час: середа о 20. Вмикаємо відеокамери, вимикаємо звук і годину пишемо разом. Це безкоштовно, писати можна що завгодно, ніхто нічого не перевіряє. На початку зустріч кожен коротко представляється і розровідає, над чим хоче працювати сьогодні. Вкінці бажаючі діляться враженнями від процесу.

Ці зустрічі справді допомагають не відполікатися на соціальні мережі, не переносити заплановане, сконцентруватися. Нам легше сісти й просидіти оті перші півгодини, коли поряд сидять і пишуть інші.

Через годину, коли зустріч завершується, всі повні натхнення писати собі після зустрічі й далі. Чи ж не круто?!

Наша письменницька група повстала на базі учасників онлайн-курсу письменницької майстерності, але ми приймаємо і людей з-поза курсу.

Тому бери каву-чай, ноутбук-блокнот, хороший настрій і приєднуйся до нас 🙂 Давай писати разом.

 

Посилання на спільний чат ось тут. Приходьте!

 

Натхнення,

А

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *